Strona główna
Projekt Kocham Kraków- gr. V
Na zakończenie projektu Kocham Kraków. Podróż wehikułem czasu starszaki wzięły udział w zabawach plenerowych. Przenosząc się do czasów Mieszka I odgadywały zagadki związane z Grodem Kraka, budowały warownię, brały udział w warsztatach tkackich czy turnieju rycerskim. Największym wyzwaniem jednak było posługiwanie się cepem czy utworzenie kopy siana. Na zakończenie wspólnie z innymi przedszkolami zatańczyli...
Konkurs Kocham Polskę- gr. V
Z dumą informujemy, iż Ewa i Weronika zajęły wysokie miejsca w konkursie plastycznym organizowanych przez Stowarzyszenie Logopedyczne. Tomasz, Alex i Karol również dostali nagrody za udział.
Wycieczka do Afryki- gr. V
W ramach poznawania zawodów rodziców zaproszenie przyjął tata Tomka. Na co dzień jest lekarzem w naszym mieście. Na naszym spotkaniu jednak opowiedział o swojej pracy w ramach projektu Africa Docto. W Tanzanii praca jest trudniejsza chociażby ze względu na wyposażenie "szpitali", znajomość plemiennych języków czy temperaturę. Pan Andrzej przedstawił starszakom również prezentację o zwierzętach, które można spotkać w tym rejonie. Dziękujemy za spotkanie.
Kino- gr. V
W ramach wygranej w akcji Rowerowy maj starszaki oglądnęły film Kurozając i świątynia świstaka w Multikinie.
Basen - gr. IV
Na koniec roku, dzieci z gr. IV wybrały się na basen - do Szkoły Podstawowej nr 91. Był to dzień pełen atrakcji, radości i śmiechu. Dzieci doskonaliły umiejętności pływackie oraz uczestniczyły w zabawach w wodzie. Było super!
4
Logowanie
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 931333Galeria zdjęć
- brak danych
CYTAT MIESIĄCA
„Nie idź tam, gdzie wiedzie ścieżka. Idź tam, gdzie jej nie ma i zostaw ślad.”
Ralph Waldo Emerson.
