• Koncert świąteczny

• 21 grudnia przedszkolaki oraz pracownicy mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w świątecznym koncercie w wykonaniu osób niewidomych- Pani Emilii oraz Pana Grzegorza z Fundacji św. Benedykta. Przedsięwzięcie to pn.„Słowa malowane dźwiękiem” zostało docenione w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2023 r. pn. „Kultura Wrażliwa”. Bardzo dziękujemy pani Iwonie Chamielec- Radnej Miasta Krakowa, z której to inicjatywy mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu.

• Akcja „Poczytaj mi Mamo” - gr. I Praska

• W ramach akcji pt. „Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato” gościliśmy mamę Marianki z naszej grupy. Bajki, które zaproponowała nam mama Marianki były duże, z pięknymi ilustracjami czyli to co lubimy najbardziej. Do tego zostały przeczytane i opowiedziane głosem aktorskim co wzbogaciło naszą ciekawość. Pięknie dziękujemy i zapraszamy jeszcze raz!

• Występ i warsztaty świąteczne - gr. II Skwerowa

• Świąteczny występ oraz warsztaty z udziałem rodziców byly pełne emocji i radości. Dzieci były bardzo zaangażowane w przygotowanie tego występu i nie mogły się doczekać, kiedy zobaczą swoich rodziców i bliskich.

Dziękujemy, że byliście Państwo z nami, za wspólnie spędzony czas i piękne świąteczne ozdoby, które wykonaliście. Życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt,

• W świątecznym nastroju cz.1 - gr. V

• Starszaki w przedświątecznym tygodniu były mocno zapracowane. Przygotowywaliśmy naszą salę do świąt, poprzez ubranie choinki i zagospodarowanie kącika przyrody. Z wielką przyjemnością zaprezentowaliśmy przedstawienie przed wszystkimi dziećmi, pracownikami i nasza Panią Ewą. Złożyliśmy świąteczną wizytę kolegom z grupy- Lunie i Timo, podczas której wraz z upominkami przekazaliśmy mnóstwo życzeń szybkiego zobaczenia się w przedszkolu. Nie zabrakło też okazji do przypomnienia sobie tradycji bożonarodzeniwoych, rozwiązania krzyżówki i działalności artystycznej. Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT.

• Kino "Kicia Kocia pod choinkę" - gr. II Skwerowa

• Grupa II wybrała się do kina CinemaCity na bajkę pt, "Kicia Kocia pod choinkę". Do kina wybraliśmy się za uzbierane baterie w ramach akcji "Kino za baterię". Film bardzo się dzieciom podobał, cały seans oglądały i przeżywały emocje i przygody wraz z Kicią Kocią. To był wesoły dzień dla naszych przedszkolaków.

• Spotkanie świąteczne połączone z warsztatami - gr. I Praska

• Dnia 13.12.2023 r. w naszej grupie odbyło się spotkanie  świąteczne. Dzieci przedstawiły program artystyczny z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była opowieść wigilijna połączona z piosenkami jak i tańcem. Rodzicom występ bardzo się podobał, oklasków nie było końca oraz podziękowań naszym Paniom za pięknie przygotowany występ. Po części artystycznej odbyły się warsztaty, na których dzieci wraz z rodzicami wykonali ozdoby świąteczne. Przygotowane ozdoby będą sprzedawane przez rodziców na kiermaszu Bożonarodzeniowym. Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonaną świeczką, oraz złożyły życzenia swoimi rodzicom.

• Spotkanie świąteczne w DPS - gr. I Praska

• 15.12.2023 r w ten przedświąteczny dzień nasze przedszkolaki pamiętając o osobach starszych wyszły do DPS przy ul. Praskiej z występem świątecznym. Przedstawiły piękną opowieść wigilijną wraz z kolędami i  tańcem. Braw nie było końca i podziękowań za piękne występy. Złożyliśmy sobie życzenia świąteczne obdarowując się stroikami bożonarodzeniowymi. Dzień ten pełen wrażeń i emocji zostanie nam na długo w naszej pamięci.

• Spotkanie świąteczne w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym - gr. I Praska

• Dnia 14.12.2023 r maluszki z naszej grupy wyszły do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Praskiej z występem świątecznym dla dzieci niepełnosprawnych i ich wychowawców. Po części artystycznej złożyliśmy sobie życzenia i obdarowaliśmy się wzajemnie świątecznymi prezentami. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i wspólnej integracji.

• ŚWIĄTECZNA PACZKA - PODZIĘKOWANIE

• Składamy ogromne podziękowania wszystkim Rodzicom oraz pracownikom naszego przedszkola za zaangażowanie w akcję charytatywną „Świąteczna paczka”. Wzajemna życzliwość, wsparcie dla tych którzy tego potrzebują jest niezwykle budujące, zwłaszcza w tym przedświątecznym czasie. Zgromadzone rzeczy zostały już przekazane rodzinie dziewczynki.